Únor 2017

Aby záda nebolela

6. února 2017 v 20:59 Jen tak
Mám už několik různých pomůcek a vychytávek na moje bolavá záda, aby nebolela.
Nejhlavnější je cvičení, které provádím 2x denně, musím sedět v křesle tak, abych nebyla do křesla "ponořená" - na to mám koupený krásný sedák. Musím chodit - mám krásné francouzské hole.
Ale také musím ležet a to nejlépe s podloženýma nohama.
No a na to jsem si vyzkoušela různé polštáře, které doma mám, ale nebylo to ono. I jsem se rozhodla ještě do sebe vrazit nějakou tu stovku - tedy dost stovek, a koupit si anatomickou podložku.
Koupila jsem tuhle:
Nějak mne vůbec nenapadlo, změřit si nohu, protože obrázek je perfektní
a takto jsem si to představovala. Balík přišel, rozbalila jsem a zdálo se mi, že podložka je nějaká menší. Byla a to tak, že hodně malá. Vůbec se to obrázku nepodobalo - lehla jsem si, podložku dala tak, že jsem měla paty tak, jak je vidět na fotce, ale podložka mi končila u kolen. Tzn., že mi vůbec nesedla pod lýtka - ta jsem měla na té "vlně", která měla být pod koleny.
No, hned ráno jsem zabalila a poslala zpátky. Dneska mi přišel e-mail, že mi peníze pošlou zpět do 14 dní.
POUČENÍ: Před takovýmto nákupem si nejen přečíst rozměry, nevěřit fotografii, ale HLAVNĚ - změřit si nohy!!!
Tato podložka je tak pro lidi s výškou do 150 cm.

Hned jsem hledala jiného výrobce a našla jsem toto:
Poučená z prvního nákupu, jsem si změřila nohu od stehna po kotník a světe div se, bylo to 70 cm.
Hned jsem koupila - dneska podložka přišla a i když u produktu není fotka s krásnými nožkami, tak je parádně vytvarovaná. Hned jsem vyzkoušela. Po obědě, když jsem byla od rána od 8 hod. u plotny a noha už začala bolet, jsem zalehla s nožkama nahoře a s pocitem, že si jenom vyzkouším, jak se mi bude ležet, jsem se probrala za dvě hodiny. Paráda - otoky nártů téměř zmizely, noha nebolí a já jsem spokojená.

Mějte krásný večer Usmívající se