Nový počítač

22. listopadu 2015 v 18:33 |  Jen tak
Dívám se na to, kolik článků jsem ve kterém roce vložila. No, je to bída. V roce 2010 nejvíc a to 30!
Pak už to jde z kopce.
Nevím, ale nějak jsem líná psát, či co. Kolem se děje spousta věcí, mám spoustu zážitků, jenom je dát sem, na blog, mi nějak nevychází.

Obdivuji přítelkyni Kitty, která píše snad denně a články od ní jsou velmi čtivé a zábavné.
Klobouk dolů i před dalšími blogerkami a blogery - píšete všichni a pořád.

Já se vždy vzpamatuji, když mi přijde upozornění, že pokud nevložím článek, tak mi bude blog zrušen.
Podotýkám, že teď mi žádné upozornění nepřišlo, ale navštívila jsem blog Kitty a to mne přimělo k tomu, že jsem se rozhodla napsat o mém novém "písíčku".

To je tak:
Můj počítač je 15 let starý a když končily WIN XP, tak jsem si nechala nainstalovat WIN 7. Bohužel nastal problém. Můj dědoušek už nějak nezvládá grafiku a bez ní to jaksi nejde. Sice mohu dělat spoustu věcí, ale třeba dívat se na videa a filmy, to je dost špatné.
I jsem dospěla k těžkému rozhodnutí se s dědouškem rouloučit a pořídit si nový počítač.
Hledala jsem na netu a v cenové relaci, kterou jsem si určila jsem i něco našla. Naštěstí mám velice dobrého přítele, kterého jsem poprosila o radu, zda ten PC, který jsem si vybrala, je dobrý. Reagoval tak, že za tu cenu je to "šunt" a nabídl mi, že mi nový PC postaví sám.
Postavil - lidi, já jsem málem padla na zadek - to, co mi dal dohromady, by normálně stálo přes 20 tisíc a já to mám za 12 tisíc.
Ale vyskytnul se malý problém - nadupal mi ho tolik, že jsem to ani nepotřebovala a tak když mi ho včera zapojil a začal odinstalovávat věci, které jsem opravdu nepotřebovala, stala se někde chybička a PC nezabíralo.
Zabalil, odvezl a doma dá zase do pořádku a v úterý tady bude opravený.

Jo, ještě se najdou lidé. kteří jednomu pomohou, aniž by měli nastrčenou ruku!
Za to mému příteli moc a moc děkuji.

PS: příště už budu psát z nového - viz obrázek

 


Komentáře

1 Kitty Kitty | E-mail | Web | 24. listopadu 2015 v 10:48 | Reagovat

Na třetí pokus se ti s komentářem hlásí jmenovaná Kitty. Daničko, lepší než já je Ježurka, kterou jsem kdysi "učila", že naučit se psát znamená psát každý den. Té to dodnes odsejpá, píše o všem a furt. Je to jedna z metod.
Jasně, pokud ti odcházel PC chápu obavy, že ti klekne a nebudeš se dívat na filmy a videa. Já mám NB ne pro filmy, ale pro cvrkot na vašich blozích. Tam mám přátele, tam se něco dozvídám. A teď i od tebe: o novém PC a dobrém pomocníkovi, ušetřených děngách. To všechno potěší. Abys nezapomněla psát, hoď sem každý týden aspoň dva články. Nečekej na potupné kopnutí od adminů, že nepíšeš. Přece máš pořád o čem psát; jen si HNED najít čas sednout k PC a ťukat. Dnes už bude tvůj "PC mlaďoch v cajku", tak napiš, jak jsi ráda a co na něm budeš psát :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama